Po boku silných institucí

Žádný velký projekt se neobejde bez podpory zvenčí. Hlavními partnery rozsáhlého projektu jsou silné instituce jako město Ostrava, Moravskoslezský kraj a Český atletický svaz. KAAO tak díky nim naplňuje parametry svého poslání. Zabezpečuje tým specialistů, trenérskou, lékařskou, nutriční, regenerační a fyzioterapeutickou péči, rehabilitaci, materiální zabezpečení i kvalitní soustředění.

Silní partneři dávají lepší šance

Každá další podpora však umožňuje talentovaným mladým atletům, jejich trenérům i jejich následovníkům pomoci pracovat na sobě ještě lépe a přitáhnout větší pozornost dalších, nových následovníků a umožnit je přijmout do svých řad.

Spojení s unikátním projektem a prostředím

Partnerství s KAAO Vám přinese jistou vizibilitu, spojení s unikátním projektem i vhled do zákulisí přípravy rodícího se vrcholového sportovce. Zároveň se stanete VIP hosty významných atletických eventů, jichž se účastní jak atleti KAAO, tak těch největších v regionu, včetně Zlaté tretry Ostrava.

Nedílnou součástí je také osobní setkání s atlety či trenéry.

Naplnění společenské zodpovědnosti

Hlavním nosným benefitem však u tohoto projektu zůstává naplnění společenské zodpovědnosti, podpora talentovaných mladých lidí, kteří se právě v době mezi 15 a 26 rokem života rozhodují, zda u sportu zůstat či nikoli. Jedině, ale pokud vytrvají, mohou získávat velké medaile, včetně těch olympijských nebo sami kvalitně vychovávat další následovníky a předávat své nadšení dál.

Pomůžete těm nejtalentovanějším a nejpracovitějším dosáhnout cíle a stát se vzorem pro ostatní.

Žádný dar není malý

Lze přispět rovnou formou daru na účet organizace a na email sarka.mokra@kaao.cz zaslat své údaje pro Darovací smlouvu, kterou vám obratem vystavíme.

Partnerství na dlouhou dobu

Nebo lze uzavřít smlouvu o partnerství a reklamě a stát dlouhodobým podporovatelem mladých talentů v KAAO.

Nabídku partnerství, včetně toho, jak a v čem může právě vaše pomoc zlepšit podmínky, Vám rádi po předchozí domluvě zašleme, osobně probereme detaily, zodpovíme otázky a projekt partnerství připravíme přesně na míru.

QR kód pro bankovní převod daru

Přejít nahoru